Tobogan / 6. týždeň 2021

/
Tobogan / blog 
/
Tobogan / 6. týždeň 2021

Tobogan / 6. týždeň 2021

15. 2. 2021 09:20   Jan Šlachta

15 Feb


Mně snad jebne. Toť název nové písně Jarka Nohavici, která se 2 týdny držela na prvním místě v trendech na youtube. Z mého pohledu docela jasně a srozumitelně vystihuje tuto dobu :-).
Já si už pomalu zvykám, že do práce chodím za odměnu a HO je za tr.. teda druhou odměnu. Tu menší. V práci jako takové jsme se rozhodně nezastavili. S Jirkou a celým týmem PROJEKTŮ jsme řešili automatizaci propojení TBX a MRQ. Dobře, v překladu to znamená, aby se naše sw spolu bavili a nepotřebovali nás k tomu. Položil jsem otázku kolegům, když by náhodou nebyl od pondělí NS, co by udělali. Vybral jsem z 50 možných odpovědí 3 nejlepší. (Více nepřišlo no.)
Jana by nic neměnila. Když máte doma pana ředitele, tak prostě nic víc nepotřebujete. Krásné.
Já bych rozhodně šel na badminton, pak do sauny, pak na večeři a nakonec na taneční parket.
Danča G. To má však nejpromyšlenější. Šla by si sednout do cukrárny a za každý uzavřený týden, by snědla zákusek. Za mne jednoznačně TOP řešení. Streamy stále točíme a baví nás to. Minulý týden měl premiéru Honza C. Na to, že mu z jeho prvního videa vypadl jeden ze dvou hostů. Zachoval naprosto chladnou hlavu. Smekám pomyslný klobouk.

Víkendový sumář. Jirka Š chtěl jít s dětmi sáňkovat. Adík si ale přisedl nohu. Doma. Nemůže chodit. Dle slov Jirky, ho musí dát do úschovny k babičce. O možnosti být s ním a podpořit ho ani nepřemýšleli. Důkaz zde. Radek vyrazil do Jeseníků. Po 35 letech stál na běžkách. Něco mi říká, že to nebyly ty původní. Podívat se můžete zde. Danča G. Si s Adélkou užívá zimu v rámci jarních prázdnin - foto 🙂 Jelikož je teď otužování trendy, Hanes nemohl jinak. Udělal si výlet také na běžkách. Moc fotek neposlal, protože si užíval krásy a mrazy zimy. Na přehradě si dal i koupání, zda sundal běžky nevíme - foto. Jana mi poslala opravdu nádherné fotky z hor. Krása. To nemá ani cenu nic psát - foto a foto. A kdyby měl někdo počtení málo. Podívejte se na můj fejeton na téma cestovní náhrady. Můžeme zavzpomínat, jak jsme vyplňovali ten úděsný formulář pro služební cesty. Mějte se krásně a snad ještě o něco lépe. Lukáš