Než se rozběhne květen, dovolím si připomenout jaký že jsme měli ten uplynulý týden. V úvodu hned MOC děkuji všem, kteří se s námi podělili o své zážitky 🙂 Jirka Š. měl asi všech porad už plný nos, takže se mu přesně na velké pondělí rozjela rýmička jako trám a tak místo koulení koulí lehl do postele a kurýroval se. A nutno podotknout, že úspěšně, neb už za dva dny, které se věnoval KAW a CUD – naší unikátní scéně TRAINING POINT v rámci eBF, vyjel s Beou a šéfem do Katowic na schůzku s Marketplanet. Oběd se protáhl, ale byl doma dříve než Popelka 😀 No a protože nejen před ním byl prodloužený víkend, vydal se s rodinkou pro změnu do polské Wroclavi. (Kromě města stihli i zoo a místo je uchvátilo, zcela jistě se tam ještě někdy vrátí FOTO. Nabitý týden měla i Jana Vítová, která plánovala oslavy maminčiných 80in, zvládla doma uklidit, zpacifikovala i zahradu, připravila posezení a v závěru se vytasila ještě i s poschoďovým dortem pro větší počet lidí. No uznejte, toto rozhodně nevypadá na první pokus 😉 FOTO. To Jedloš pojal týden kulturně. Po velkém pondělí kde prezentoval s týmem eBF i eProcurement.TV se vrhl do boje na bowlingu a nedařilo se tak úplně jak chtěl, skončili „až“ druzí. I tak jsme mu v kanceláři gratulovali, stříbro se taky počítá 😀 Ve čtvrtek byl okouknout Gong zevnitř a poslechnout hity Jiřího Korna. (parádní zážitek) A jelikož kultury není nikdy dost, už v pátek se vydal do Gongu znovu, tentokráte s menší slečnou na Harry Potter Orchestra. Byl tak hodný, že mi vyfotil i hvězdnou oblohu v Gongu (zmínila jsem se, že miluji okamžik, kdy se v Gongu zhasne a „rozsvítí se noční obloha“) No řekněte sami, že jsou ty „hvězdy“ prostě nádherné 🙂 a jestli vás zajímá poslední fotka z kolekce, tak to je důkladná příprava na pálení čarodějnic FOTO. Danka byla odvážná a na na pálení čarodějnic vyrazila na jih Moravy. Stihly procházku na rozhlednu i opekání špekáčků a bylo to celé moc fajn 🙂 FOTO. Dalším, kdo prodloužený víkend pojal cestovně byl marketingový Hanéz. Stihli procházku z Dolní Lomné na Kamenitý a Kozubovou, trhy ve Wisle i pálení čarodějnic na Prašivé a protože jsou mega akční, uspořádali i prvomájovou olympiádu pro děti na Godule. („klobouček“, skvělá práce) FOTO. Vyjet na cesty chtěla i Reňa, ale už v pátek odpoledne jí z auta začala vytékat nafta a tak bylo rozhodnuto. Auto do servisu a víkend v Ostravě. No a když už nejede pryč, tak proč se neprojít zkontrolovat loděnici, kde už za tři týdny a kousíček vypukne Nákupní regata v rámci Nejlepšího procurement festivalu v Evropě 😉 Ó ano, eBF se blíží mílovými kroky. A jak už to Reňa umí, spojila příjemné s užitečným a při polopracovní procházce stihla být i políbena pod rozkvetlou třešní, takže ani letos neuschne 🙂 FOTO. Slyšela jsem, že střepy přinášejí štěstí, proto uzavírám tento TOBOgán svým příspěvkem. Přítelova maminka po 20i letech zavřela svůj obchůdek a na nás bylo do konce dubna pomoci jej vystěhovat, demontovat a prostor vyklidit. Cílených střepů bylo hafo, tak snad jsou opravdu příslibem štěstí FOTO.
Ještě jednou děkuji všem, kteří jste se podělili o zážitky i fotečky. Byla to velká radost příspěvky procházet a omlouvám se všem, komu vadí spousta slov. Mně bylo líto někoho z přispěvatelů vynechat. Děkuji mnohokrát. Ať máte zkrácený týden plný jen milých akcí. Mějte se krásně 8) Marťa
Než se rozběhne květen, dovolím si připomenout jaký že jsme měli ten uplynulý týden. V úvodu hned MOC děkuji všem, kteří se s námi podělili o své zážitky 🙂 Jirka Š. měl asi všech porad už plný nos, takže se mu přesně na velké pondělí rozjela rýmička jako trám a tak místo koulení koulí lehl do postele a kurýroval se. A nutno podotknout, že úspěšně, neb už za dva dny, které se věnoval KAW a CUD – naší unikátní scéně TRAINING POINT v rámci eBF, vyjel s Beou a šéfem do Katowic na schůzku s Marketplanet. Oběd se protáhl, ale byl doma dříve než Popelka 😀 No a protože nejen před ním byl prodloužený víkend, vydal se s rodinkou pro změnu do polské Wroclavi. (Kromě města stihli i zoo a místo je uchvátilo, zcela jistě se tam ještě někdy vrátí FOTO. Nabitý týden měla i Jana Vítová, která plánovala oslavy maminčiných 80in, zvládla doma uklidit, zpacifikovala i zahradu, připravila posezení a v závěru se vytasila ještě i s poschoďovým dortem pro větší počet lidí. No uznejte, toto rozhodně nevypadá na první pokus 😉 FOTO. To Jedloš pojal týden kulturně. Po velkém pondělí kde prezentoval s týmem eBF i eProcurement.TV se vrhl do boje na bowlingu a nedařilo se tak úplně jak chtěl, skončili „až“ druzí. I tak jsme mu v kanceláři gratulovali, stříbro se taky počítá 😀 Ve čtvrtek byl okouknout Gong zevnitř a poslechnout hity Jiřího Korna. (parádní zážitek) A jelikož kultury není nikdy dost, už v pátek se vydal do Gongu znovu, tentokráte s menší slečnou na Harry Potter Orchestra. Byl tak hodný, že mi vyfotil i hvězdnou oblohu v Gongu (zmínila jsem se, že miluji okamžik, kdy se v Gongu zhasne a „rozsvítí se noční obloha“) No řekněte sami, že jsou ty „hvězdy“ prostě nádherné 🙂 a jestli vás zajímá poslední fotka z kolekce, tak to je důkladná příprava na pálení čarodějnic FOTO. Danka byla odvážná a na na pálení čarodějnic vyrazila na jih Moravy. Stihly procházku na rozhlednu i opekání špekáčků a bylo to celé moc fajn 🙂 FOTO. Dalším, kdo prodloužený víkend pojal cestovně byl marketingový Hanéz. Stihli procházku z Dolní Lomné na Kamenitý a Kozubovou, trhy ve Wisle i pálení čarodějnic na Prašivé a protože jsou mega akční, uspořádali i prvomájovou olympiádu pro děti na Godule. („klobouček“, skvělá práce) FOTO. Vyjet na cesty chtěla i Reňa, ale už v pátek odpoledne jí z auta začala vytékat nafta a tak bylo rozhodnuto. Auto do servisu a víkend v Ostravě. No a když už nejede pryč, tak proč se neprojít zkontrolovat loděnici, kde už za tři týdny a kousíček vypukne Nákupní regata v rámci Nejlepšího procurement festivalu v Evropě 😉 Ó ano, eBF se blíží mílovými kroky. A jak už to Reňa umí, spojila příjemné s užitečným a při polopracovní procházce stihla být i políbena pod rozkvetlou třešní, takže ani letos neuschne 🙂 FOTO. Slyšela jsem, že střepy přinášejí štěstí, proto uzavírám tento TOBOgán svým příspěvkem. Přítelova maminka po 20i letech zavřela svůj obchůdek a na nás bylo do konce dubna pomoci jej vystěhovat, demontovat a prostor vyklidit. Cílených střepů bylo hafo, tak snad jsou opravdu příslibem štěstí FOTO.
Ještě jednou děkuji všem, kteří jste se podělili o zážitky i fotečky. Byla to velká radost příspěvky procházet a omlouvám se všem, komu vadí spousta slov. Mně bylo líto někoho z přispěvatelů vynechat. Děkuji mnohokrát. Ať máte zkrácený týden plný jen milých akcí. Mějte se krásně 8) Marťa