SPOLU už popáté...

/
Tobogan / blog 
/
SPOLU už popáté...

SPOLU už popáté...

1. 8. 2019 11:38   Bára Horsáková

1 Aug


Nákupní festival eBF vlastně nezačíná ve středu (6.11.) ráno přivítáním účastníků, ale už v úterý večer vernisáží výstavy TOGETHER – SPOLU. Ta je sestavená z výtvarných prací účastníků akce, jejích organizátorů a dalších nákupců nebo zakázkářů z několika zemí EU, kteří nemohli osobně přijet.

Nápad vystavovat práce nezúčastněných vznikl samovolně loni, někdo nakonec nepřijel a letos z toho vzniká pravidlo. Abyste vystavovali není nutné být účastníkem festivalu. Letos přijímáme do výběru pro výstavu práce bez ohledu na to, jestli se výtvarník, resp. umělec účastní nebo ne. Prosím šiřte tuto informaci ke všem umělecky postaveným lidem z nákupních týmů a od veřejných zakázek. Obrazy, grafiky, fotografie a plastiky. Letošním slíbil pomoc v pozici kurátora grafik a karikaturista Václav Šípoš (www.tchechiche.cz).

Nejzajímavější práce se stranou součástí obrazové přílohy letošního festivalového Handbooku. Podle všeho to bude všechno pěkné. Zájemci o vystavování ať píšou na adresu snehotova@proebiz.com. x