EUPLAT podporuje myšlenku Fair Sourcing Awards

/
Tobogan / blog 
/
EUPLAT podporuje myšlenku Fair Sourcing Awards

EUPLAT podporuje myšlenku Fair Sourcing Awards

24. 8. 2018 08:44   Bára Horsáková

24 Aug


Evropská asociace poskytovatelů elektronických nástrojů pro veřejné zakázky EUPLAT prosazuje a šíří myšlenku férového eTenderingu. Letos proto podpoří soutěž Fair Sourcing Awards (FSA), ocenění za úspěchy v oblasti elektronizace nákupu a veřejných zakázek, kterou organizuje česká a slovenská asociace uživatelů eNástrojů APUEN.

Soutěž Fair Sourcing Awards je cestou, jak každoročně ocenit průkopníky, inovátory a odborníky, kteří se věnují elektronizaci naplno a nebojí se technologických výzev, které s sebou přináší. Ocenění je realizováno ve třech kategoriích: START, TREND a MASTER. Společným znakem všech oceněných je jejich zápal pro elektronizaci nákupu a veřejných zakázek, ustavičná snaha šířit myšlenku elektronizace a aktivní vzdělávaní odborné i široké veřejnosti. Porota rovněž hodnotí rozsah činností elektronizace, schopnost inovovat a tvořit standardy.

EUPLAT hraje klíčovou roli v diskusích zaměřených na integrování a úspěšnou realizaci eTenderingu v celé Evropě, jak na národní, tak i evropské úrovni. V letošním, již osmém, ročníku, se EUPLAT bude finančně podílet na ocenění vítězů.

Vyzýváme všechny nováčky, inovátory i matadory, kteří svou prací a odborností pomáhají rozvíjet elektronizaci, aby se do soutěže zapojili. Pochvala a ocenění za kvalitně odvedenou práci čeká jen na vás 🙂
Přihlášku a více informací o Fair Sourcing Awards (FSA) najdete zde: fsawards.com.