Moje życzenia zawodowe na rok 2024 są następujące: 1. Aby w nowym roku nadal być częścią wspaniałego zespołu PROEBIZu i uczyć się od otaczających mnie osób. 2. Nadal żyć w świecie zakupów PROCUREMENT BOARD, eBF, eProcurement.tv i być wsparciem dla tej społeczności. 3. Przeżyć 20 "główny" eBF w Ostrawie, drugi w Polsce i przygotować kolejny gdzieś w kolejnym kraju. 4. Nadal mieć możliwość uczestniczenia w idei i praktyce szerokiego dzielenia się informacjami zakupowymi, umiejętnościami i wiedzą. 5. Pomagać w stworzeniu dużego projektu zespołu produktowego, który byłby w stanie wykorzystać całą naszą wiedzę o procesach zakupowych, wzmocnić popyt i ułatwić produktom dotarcie do innych klientów. 6. Doczekania się liftingu trzeciej edycji systemu TENDERBOX i pierwszego wdrożenia jego czwartej generacji. 7. Promowanie różnych form współpracy i fuzji z partnerami biznesowymi z Polski i ewentualnie z innych krajów. mk
A u nas, drodzy przyjaciele, po 188 dniach kończy się stan wyjątkowy, jupiii! Uspokójmy się teraz i opanujmy przedwczesne podniecenie z odzyskanej wolności – możemy teraz kupić buty dla dzieci i papier w innym powiecie. Dobrze, że nikt nie może ani zabrać mi ani zakazać wrodzonego optymizmu, więc wznoszę toast za tych, co już zmienili opony, ponieważ znów ma śnieżyć. Dobra muzyka to lek na wszystkie chmury, więc zaśpiewam do tego: „Serca odkrywasz, jeśli są zamknięte, kwiaty otwierasz po raz pierwszy, ja też tego chcę, policzę z tobą gwiazdy nad nami”. Miejcie się, jak chcecie, głównie dobrze. Vivi